{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
853 visninger | Oprettet:

Kig her... {{forumTopicSubject}}

Jeg har denne her tus bag på min lænd.
http://images.hundegalleri.dk/uploads_alb_large_wm/349371_l.jpg Men vil rigtig gerne ha lavet en slags blomsterbaggrund på den (som en slutning!)

men jeg er ikk god til at tegne selv, og jeg gider ikk tage hen til en tattovør, fordi jeg vil gerne have ideen inde i hovedet før jeg går videre med det. Derfor vil jeg høre om der er nogen herinde der ku hjælpe mig med med et bikse noget sammen???

Jeg vil gerne ha noget blomsterværk udenom/bag, noget alla det her http://bmezine.com/tattoo/A80812/high/nqln-rememberance-tattoo.jpg Hvor det så kun et blomster + blade der er rundt om

Jeg har selv prøvet at lave en skitse, tjek den her http://images.hundegalleri.dk/uploads_alb_large_wm/407228_l.jpg det skal være noget alla det smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Removal of mattress and Bed frame - already dismantled. 700 kr.
  • Ophæng af: gardinskinner, 2 x tv, væghængt vasketøjs-kasse 1.500 kr.
  • Opsætning af loftslamper 600 kr.
  • Samling af møbler 1.200 kr.
  • Udendørs lampe re-montering 800 kr.
  • Murer arbejde 3.800 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Kig her...
Kommentér på:
Kig her...

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce