{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
655 visninger | Oprettet:

Ikk hund. men kæreste! {{forumTopicSubject}}

er det bare mig eller kan man bare blive røv irriteret på sin kæreste over han sætter bilen lidt højre end en selv og hunden?? det er self ikke altid, langt fra men alligevel en gang imellem..

Skulle ha været til min første træning ved Maja i sdr. hostrup i søndags og min kæreste skulle kun ha lavet en tågelygt ved min far. men han havde taget sine nye BMW lignene lygter med for lige at vise dem.. men nææ nææ så skulle de sættes på også, og så blev klokken halv 3 og vi var ikk kommet afsted endnu, så kommer han med den melding at vi ikk kan nå det alligevel!!

Arrgh blev bare så sur, det da noget fis?? det var kun tågelygten der skulle laves. ved ikk om i kan følge mig lidt?? også havde man bare sådan glædet sig til at komme ud og træne med Alou ):


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vaskemaskine med vand problemer 490 kr.
  • Ophænging af 80’ tv og væg reol 1.299 kr.
  • 2x Radiator der skal genstartes 1.200 kr.
  • Hjælp til at samle skab 490 kr.
  • Reparation fuge i bruser mellem flise og afløbsrist. 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Ikk hund. men kæreste!
Kommentér på:
Ikk hund. men kæreste!

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce