{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vi mangler og sætte lys i huset 700 kr.
  • Hjælp til ophængning af 5-7 billeder 500 kr.
  • Opvaskemaskine fejl 900 kr.
  • Boret huller i køkkenlåge og isat hængsler 1.250 kr.
  • Dissemble and assemble cage 525 kr.
  • problem med vandtilførsel til opvaskemaskine 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  mangler lige en forklaring
  • #1   26. jul 2010 Du giver andre brugere og hundeejere mulighed for at se din dejlige hund, og afgive stemmer begge veje.
    - deltage i udfordringer / stemme i udfordringer mm.

    Du har selv lige oprettet din hund, så noget har du da fanget ? hihi

    Velkommen.



  • #2   26. jul 2010 Hvorfor vælger man at afvise en hund?

  • #3   26. jul 2010 Hvis jeg syntes at bruger og ejer har brugt for lidt tid med at skrive hundens profil men for lidt foto tekst og info og så HG regler.

    Mange stemmer bare ind det er deres valg stemmer ikke selv uden at læse profil skriver hvad jeg kan til hjælp til ny bruger og hvis de retter og ikke er ofline når de setter ny hund ind får de min ene stemme men aldrig før der er rettet ellers hvis jeg ikke syntes at profilen er ok og ejer ikke retter så afviser jeg profill.

    Syntes der skal være en hvis standart her men min mening men afviser kun ejeres indsats for at få deres kære hund ind på HG det er jo ikke hundens skyld at deres profil ikke har nok info.

    Hilsen Flanhart og far


  • #4   26. jul 2010 Helle

    Det kan f.eks være fordi der ikke er nok billeder, kvaliteten af billederne er for dårlig, der mangler tekst, hunden er oprettet som noget den ikke er, hunden er ulovlig eller lignende.


Kommentér på:
mangler lige en forklaring

Annonce