{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.222 visninger | Oprettet:

Barfer' = utroligt dårlig ånde!! hjælp.. {{forumTopicSubject}}

Heej. Jeg håber der nogle der måske kan nikke genkendelse til dette..som jeg ikke engang ved om er et problem.

vores hvalp er vi begyndt at barfe. hun er lidt over 5 måneder. både min han hund på 3 og hvalpen får de der frostpakkede + de får ben fra slagteren, olie og vitaminer. de får meget blandet. . , kyllinghalse, lammehalskød, hakket okse med ben og brusk, fjerkræ med ben og brusk. kallun, laks. så det meget blandet.

men min hvalp her, hun har fået jordens dårligste ånde efter vi er begyndt at barfe. og det har vi aldrig oplevet hos vores han hund. han var dog også 2 da vi startede på at barfe.

er det normalt ved hvalpe, eller er det fordi hun ikke kan fordøje det eller?. hvad jeg kan se har hun almindelig afføring som før..


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af Philips Hue Simirue panel på soveværelse (lampe) 590 kr.
  • Nedrivning 1.000 kr.
  • rengøring 100m2 900 kr.
  • Min ene stikkontakt virker ikke 600 kr.
  • Elektriker 1.200 kr.
  • Tilslutning af opvaskemaskine 510 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Barfer' = utroligt dårlig ånde!! hjælp..
Kommentér på:
Barfer' = utroligt dårlig ånde!! hjælp..

Annonce