1.282 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 11 Svar

Transport bur .. STOR HUNDE !! Transport bur .. STOR HUNDE !!



Hej folkens ..
- NU har jeg lige været i et trafik uheld for en uge siden HELDIGVIS unden Tayson for så ville jeg desværre ikk havde haft ham mere .. Da jeg har været rundt på taget 3 gange .. Og alt inde i bilen var smadret og alle vinduer og alt lå over ALT ..
Og jeg kan simpelhen ikk havde ham med mere . Er så skide bange for at det sker igen, for det sket pga af det er glat .. Så jeg har ham ikk med nogen steder før der er bur i bilen .. Og man kan se på ham han ikk vil forlade mig og nå jeg kommer hjem igen er han ved min side konstant .. ( HAN ER ALTID MED ) ..


Men til buret .. Nogen som har meget forstand på bur . Da jeg skal havde et som passer til ham . men da jeg ikk ved meget om det vil jeg meget gerne havde MEGET hjælp . hvad jeg skal gå efter hvordan jeg skal gør . hvorfor mærker som er godkendt . Hvilke er stærke til en 45kg hund ..

Håber på lidt hjælp da jeg skal snart havde bil igen og skal havde ham med . Har han altid været og nu hvor han ikk kan ødelægger han alt . Lige meget hvor træt han er . Men han har altid være med mig over alt .. smiley smiley


Play video
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Afmontering og rens af ventilationskanal, vådrum. Lejlighed øverst. 390 kr.
  • Hængsler på køleskab klikker/låser 700 kr.
  • Montering af væghængt skænk 700 kr.
  • Ophægning af maleri i beton væg 1.000 kr.
  • Fjernelse af buske incl rødder 1.000 kr.
  • Tilstoppet afløb i bad. 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Transport bur .. STOR HUNDE !!
Kommentér på:
Transport bur .. STOR HUNDE !!

Annonce