977 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 93 Svar

Synes godt nok Synes godt nok

At HG er blevet noget død i det siden de problemer som HG har skabt for sig selv vedr. deres logo på private billeder.
Mange af dem jeg har på min liste nægter at uploade nye billeder inc. mig selv indtil HG laver det om eller laver det VALGFRIT og man vil have det eller ej.
Jeg har endda prøvet at komme i kontakt med HG's ledelse og da jeg spurgte omkring hvorfor HG bryder loven så blev røret bare smidt på. Hmmm Prøvede igen at ringe op og fik en kommentar at, hvis jeg var så utilfreds kunne jeg jo bare slette min konto og ellers lave en egen hjemmeside.
Ville nu gerne have at HG ledelse deltog i en debat her på siden og kom men en forklaring hvorfor HG bryder reglen omkring ophavsretSÅ det er nu endnu en opfordring til HG at komme frem og tage denne diskution med os bruger

Med Venlig Hilsen
Janne F


Play video
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Skal have fjernet hvepsebo 1.000 kr.
  • Reparation af vaskemaskine 1.149 kr.
  • Møbler på plads efter gulvslibning 2.500 kr.
  • Nedtagning og bortskaffelse af trampolin 300 kr.
  • Elektriker - opsætning af lamper plus stikkontakt 1.400 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Synes godt nok
Kommentér på:
Synes godt nok

Annonce