{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
311 visninger | Oprettet:

Viiildt mærkelig dag {{forumTopicSubject}}

Vi havde evaluering i den første time på den skole jeg går på.. Vi fik opgaverne fra sidste uge udleveret.. lagde godt mærke til at mange folk gik ud af klassen men tænkte ikke videre over det,,
Når men jeg fik 11 for min opgave og belv selvfølgelig i kæmpe godt humør så kommer jeg ud sammen med nogle andre sådan lidt halv råbende også står der bare ekstemt mange og stor og glor på os som om verden er styrtet sammen og vi larmer videre uden at tænke videre over det så går jeg rundt på skolen og alle tuder bare så spørger jeg en venínde hvad der sker.. Så er der en Dreng der er død og han var en meget god ven og var venner med alle..

Så fik jeg det så skide dårligt over at have grint og larmet så meget når de stod og sørgede over ham drengen..

Har det virkeligt dårligt inden i over min opførsel det er mærkeligt kender ikke personen har aldrig hørt om ham også får man det så mærkeligt indeni som om man er ked og har en klump i halsen..

AD ad ad


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • samling af dobbelt kommode og skoskab fra Ilva 1.400 kr.
  • Sat stikkontakt i skab 1.000 kr.
  • Gipsplader på rørkasse i Algade 47, Vordingborg 2.500 kr.
  • Udsugning på badeværelset kører ikke rundt 1.375 kr.
  • Plumber needed to fix clog in bathroom sink 1.200 kr.
  • Skift af ca 50 m2 trægulv 10.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Viiildt mærkelig dag
Kommentér på:
Viiildt mærkelig dag

Annonce