{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
787 visninger | Oprettet:

TV2 nyhederne i går - hjælp..? {{forumTopicSubject}}

Var der nogle af jer der så tv2 nyhederne i går, hvor man så en pige der spillede håndbold, som havde problemer med vejrtrækningen..?
Hun havde problemer når hun skulle trække vejret ind (indånding) og ikke udånding som det normalt er man har problemer med, hvis man har astma.

De fortalte om en "sygdom" som ikke var astma, men som var når man havde problemer med at trække vejret ind. Vil meget gerne have at vide hvad det hedder, da jeg selv har svært ved at indåndingerne og ikke udåndinger. Jeg er ved at blive undersøgt for astma og har fået medicin, men det har ingen effekt. Derfor vil jeg MEGET gerne have lidt hjælp, hvis der var nogle af jer der så det. smiley

/ Dina


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Tilslutning af lampe 500 kr.
  • Montering IKEA kommode 400 kr.
  • En badeværelsesdør der skal være 1-2 cm kortere 1.350 kr.
  • Elektriker: Lægning og tilslutning af ca. 5-6 m2 elvarmemåtte. 2.200 kr.
  • Klipning af hæk 2.000 kr.
  • Trække strøm til vaske- og opvaskemaskine. Ledninger skal ikke fræses ind men kan gemmes bag elkabler. Herudover tilslutning af komfur jf. stik. 4.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  TV2 nyhederne i går - hjælp..?
Kommentér på:
TV2 nyhederne i går - hjælp..?

Annonce