{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
655 visninger | Oprettet:

har ikke lukket et øje hele natten. {{forumTopicSubject}}

Nej det korte og det lange er at vores bil er blevet stjålet incl. nøgler i går formiddags. Og i nat har jeg ikke lukket et øje. hver gang jeg har hørt den mindste lyd har jeg styrtet op for at se om der var nogle. Er så p*sse ræd for de kommer i tanke om at tage et smut forbi vores hjem når nu de alligevel har nøglerne.. Uuh hvor er det ulideligt, og man går bare og venter på at politiet ringer med noget nyt..

Skal til hundetræning kl 11 og på arbejde kl 13, og kan bare ikke se hvordan jeg skal kunne holde mig oprejst, én ting er hundetræning som jeg nok melder afbud til, men der er ikke en eneste der kan tage min vagt..

Måtte bare lige ud med det. er så frustreret over ikke at have sovet og skal til terminsprøve i morgen, så hvordan skal det ikke lige gå)=


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Nedtagning af TV fra vægophæng 650 kr.
  • Opsætning af dampspærre 800 kr.
  • Solid dæk sæt på 400 kr.
  • Rengøring 500 kr.
  • Installation af loftslampe 645 kr.
  • Slibning af egetræs trappe 4.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  har ikke lukket et øje hele natten.
Kommentér på:
har ikke lukket et øje hele natten.

Annonce