{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
810 visninger | Oprettet:

NOOOO - FØJ hvor klamt!! :( {{forumTopicSubject}}

Føj for fanden, jeg har lige lavet det klammeste... :s

Var lige ude og reparere vores hegn, da det har fået en skade.. Jeg får det ødelagte stykke pillet af, tager det nye stykke der skal sættes på (det lå på jorden ved siden af mig).. Det er et temmelig stort stykke, så jeg må ha det helt ind til kroppen for at bære det..

Får sat hegnet på, og bevæger mig hen mod døren.. Pludselig får jeg den fæleste stank af hundelort i næsen.. Tænker selvfølgelig - ØV jeg har trådt i en, men der er intet under støvlerne.. Så får jeg kigget ned af mig selv, og jeg er bare smurt ind i lort.. smiley Jeg har så fået lagt hegnet i en helt fin og nylavet hundelort., og bagefter rigtig stået og krammet med det..

AD AD AD!!

- Hvad hygger i andre jer med idag?? smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsat 2 højskabe i bryggers, skabe er samlet 2.000 kr.
  • Light switch repair 650 kr.
  • Samling af Weber Grill 800 kr.
  • Vinduespudsning inde og ude 700 kr.
  • Hjælpe til vinkelventil på badeværelse 2.000 kr.
  • Maling udendørs. Rundt om et sommerhus. 2 gavle og rundt om huset. Gavle ikke ret store. Huset er 77 kva og tag hældning på 15%. Jeg har maling og pensler og stiger 3.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  NOOOO - FØJ hvor klamt!! :(
Kommentér på:
NOOOO - FØJ hvor klamt!! :(

Annonce