{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.005 visninger | Oprettet:

Nye vinterstøvler {{forumTopicSubject}}

Nu hvor der bliver oprettet så mange tråde omkring vinterjakker, vil jeg lave en om vinterstøvler smiley

Jeg HAR et par super fede pels vinterstøvler, med dejligt varmt foer, høje og vandtætte! MEN!!! De er bare slet ikke skridsikre på nogen måde, var ved at skvatte flere gange i dag og sneen var næsten ikke blevet til is smiley Så jeg har ikke lyst til at gå med dem når jeg følger jeg er ved at skvatte hele tiden smiley

Er der nogle der kan anbefale et par gode, høje og SKRIDSIKRE vinterstøvler? Har kigget lidt på Sorel støvler ala disse: http://www.pro-outdoor.dk/shop/sorel-tofino-cvs-5261p.html men andre mærker er i den grad velkomne!

Jeg ville allerhelst vente til januarudsalget, men hvis jeg allerede glider nu tror jeg ikke jeg kan vente. Max beløb er omkring 2000,- Kom med bud :o)


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Radiatorer der er utætte 1.234 kr.
  • 1 lampe hænges op, 2 flyttes 1.150 kr.
  • Opsætning af 3 lamper i gang. 600 kr.
  • Grundig rengøring af bruseniche og hovedrengøring 850 kr.
  • Reperation af Blomberg opvaskemaskine. 1.200 kr.
  • Sætte persienner op 900 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Nye vinterstøvler
Kommentér på:
Nye vinterstøvler

Annonce