{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.027 visninger | Oprettet:

Føler mig SÅ taknemmelig! {{forumTopicSubject}}

Åh, hvor skal man dog nyde sit liv, mens man har det!! Sidder i min sofa efter en søvnløs nat med mange tanker, ondt i ryggen og i nakken og kigger på hunden der ligger og sover helt tæt op af mig. Og aldrig har jeg været så glad for mit liv som jeg er i dag.
I går aftens blev min søster og jeg ramt af en spritbilist da vi sad i vores bil. Manden kørte omkring 140 km i timen og stak af fra stedet efter påkørslen.
Både min søster og jeg blev frikendt på skadestuen efter at være blevet lagt på spineboard med halskrave og det hele. Det var meget uvirkeligt og meget chokerende!
Ved ikke helt hvad jeg vil med dette indlæg, måske bare takke den/det der har holdt hånden over os og sørget for at jeg kan sidde og nyde endnu en stille morgen sammen med min hund!

http://www.fyens.dk/article/2264884


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hænge et 85” TV op i stuen. Gasbeton mur beklædt med gipsplade. 400 kr.
  • Opsætning af reol, hylder, stor billedramme og TV 1.800 kr.
  • Rengøring 1.500 kr.
  • Fjernelse hvepsebo 500 kr.
  • Oprydning og rengøring i havestuen 2.000 kr.
  • 12 volts LED lys i have 1.300 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Føler mig SÅ taknemmelig!
Kommentér på:
Føler mig SÅ taknemmelig!

Annonce