{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.062 visninger | Oprettet:

åhhhh gud hvor jeg grinte {{forumTopicSubject}}

Jeg har simpelshen lige fået dagens griner, og egentlig var det død tarvoligt at jeg grinte sådan af Nicki, men kunne virkelig ikke lade vær'.

Nicki hjælper tit med at bære ud af bordet efter vi har spist aftensmad, det kan være en pakke smør, en ketchup eller ligende, noget der en nemt for ham at bære. Her for 5 min siden skulle han bære en pakke smør ud i køkkenet, men det uheldige skete, låget faldt af, og Nicki jokkede direkte ned i smørrret. Han blev helt forfinet, uf uf, det var ikke sjovt synes han. Det så så morsomt ud. Jeg fik haft i en skål med varmt vand for at få det væk. Man skulle tro han ville slikke det af, emn næææ nej, det var for ulækkert :o)


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Tilslutning af lampe 500 kr.
  • Montering IKEA kommode 400 kr.
  • En badeværelsesdør der skal være 1-2 cm kortere 1.350 kr.
  • Elektriker: Lægning og tilslutning af ca. 5-6 m2 elvarmemåtte. 2.200 kr.
  • Klipning af hæk 2.000 kr.
  • Trække strøm til vaske- og opvaskemaskine. Ledninger skal ikke fræses ind men kan gemmes bag elkabler. Herudover tilslutning af komfur jf. stik. 4.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  åhhhh gud hvor jeg grinte
Kommentér på:
åhhhh gud hvor jeg grinte

Annonce