Halløjsa derude :) {{forumTopicSubject}}
Ja det er sgu gået lidt træg her i denne gruppe men håber da at folk forstår lidt meningen med denne gruppe.
Ellers kan jeg da lige gi en up date he he...
Jeg lavede denne gruppe i sin tid fordi jeg ikke synes der var nogen for Århus/østjylland området.
Meningenmed det var simpelthen at vi skulle skabe en slags netværk så man ligesom vidste at dem som var i denne gruppe, var folk som boede i samme område og som havde lyst til at møde nye mennesker.
Det er også sket for nogen og dem som ikke lige kan se nogen fremskridt, vil jeg be om bare at sætte links ind om at lege eller møde nye folk. For folk vil svare tilbage hvis interessen er der for det samme.
Så hvis i vil møde nye mennesker eller savner nogle lege kammerater så brug denne gruppe for det er lidt det den er til for
Jeg har stadig lige lidt for travlt til at arrangere noget større end bare lige at mødes med dem jeg allerede har mødt.
Og så er jeg nok også lidt af den spontane type som bare skriver et link om at lege den samme dag
Så håber at i der ikke lige ved pointen med gruppen forstår at den er lavet for alle i Århus/østjylland, så i skal bare skrive for at få noget ud af det
Kan i ha det godt derude, så ses vi helt sikkert en gang
Hilsen Helle og Misty.
Der er endnu ikke skrevet kommentarer
Halløjsa derude :)
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside