SÅ er der meldt til træning:o) {{forumTopicSubject}}
Jeg har jo ærgret mig lidt over at vores klub holder sommerferie, lige som jeg står og gerne vil igang med træning med Gaia (vi træner self hjemme, men det ER altså noget andet på træningspladsen).
Men sørme om ikke stedet hvor Reiki går tils svømning, nu osse tilbyder sommertræning. Så nu er Gaia og jeg meldt til begyndertræning her over sommer:o)
Vi starter på mandag, og jeg glæder mig helt vildt til at komme igang.
Næste dilemma er så om jeg skal melde til rally-o eller LP efter ferien.
Med Reiki er planen Rally-O igen. Det synes båd ehan og jeg nemlig er rigtig skægt. Og derudover skal vi så osse starte til AG.
Men indtil efteråret er ovre, har jeg kun mulighed for en gang træning om ugen med Gaia, da holdende er lagt sådan at vi ellers skulle være to steder på en gang og det er jo ikke helt nemt hehe.
Så nu vakler jeg lidt mellem relly eller LP -hmm... kom lige med input;o)
okt 2008
Følger: 10 Følgere: 32 Hunde: 2 Emner: 118 Svar: 8.147
maj 2005
Følger: 10 Følgere: 10 Hunde: 3 Emner: 15 Svar: 121
Det er lidt sværer den anden vej rundt.
VH
Miriam
jan 2007
Følger: 18 Følgere: 52 Hunde: 4 Emner: 553 Svar: 30.929
Synes det er svært, det var da meget bedre m vi bare kunne gå i krig med begge dele med det samme;o)
Men ja, jeg tror egentlig du har fat i noget der, med at det er nemmere den vej rundt
SÅ er der meldt til træning:o)
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside