{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.038 visninger | Oprettet:

Pasning i uge 27? {{forumTopicSubject}}

Hejsa med jer;O)
Så er rejsen bestilt til Bulgarien juhuubii...meeen hundepasseren har meldt fra IKKE GODT. Så jeg leder med lys og lygte efter nogen der vil kysse, kramme og lege med min Nemo fra den 29 juni til den 6 juli.
Det er ikke sådan at jeg vil lade hvem som helst passe ham, men mange af jer har vi jo mødt før og derfor tænker jeg om ikke der var nogen der skaulle ha hjerterum og plads til en lille extra vuffer i en uge??
Jeg har fri ugen efter og vil meget gerne gengælde tjenesten, ellers kan vi sagtens blive enige om et beløb.

Det vigtigste for mig er at min Nemo har det godt. jeg hører fra andre at han er en nem, glad og stille hund (gør meget sjældent). Han kan med alle hunde, tæver og hanner og har aldrig bidt eller slåes. Hans eneste "fejl" er at han er lidt dameglad, men han lystre ellers super godt.

Vi vil meget gerne at vi kan møde jer før selve pasningen.

Jeg håber at høre fra jer.

Kh Malene og Nemo


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Sat mit IkeaPax skab op 1.500 kr.
  • Opsætning af et lille halvtag 3.099 kr.
  • Støvsugning / fejning af loftarealer 2.500 kr.
  • Bortskaffelse af klaver, bornholmerur, stor massiv træ kommodechatol 2.249 kr.
  • Service gasfyr 2.260 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Pasning i uge 27?
Kommentér på:
Pasning i uge 27?

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce