{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Shelf units need fixing to wall 650 kr.
  • Varme i radiator - stiften virker ikke 800 kr.
  • IKEA PAX garderobeskab 2.500 kr.
  • Samle to pax skabe uden låger 650 kr.
  • Hjælp af fagmand til tilslutning af nyt komfur (rette kabel haves) 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Lidt hjælp søges.....
  • #1   24. nov 2011 Tillykke med den lille ny..:) Vi giver kun vores "frakker" på når de lige er blevet klippet, hvis det er koldt. Ellers ikke...Men kommer an på hvor meget hunden fryser. Vores dækner er købt i enten Netto, maxizoo eller hesteudstyrsforretninger. De sidste vil jeg sige er den bedste kvalitet. Men det er jo smag og behag hihi..:=)

  • #2   24. nov 2011 Jeg har en dværgpuddel på 14 uger og hun fryser bestemt ikke, så hun får ikke dækken på eller noget. Men hvis det var, ville nok vælge at kigge på online butikker pga. udvalget:)

  • #3   24. nov 2011 Mange tak smiley vores frySer nemlig helt vild smiley men vi er også rigtig meget ude herhjemme..... Prøver at lurer på nettet.... smiley


  • #4   24. nov 2011 Jeg har heller aldrig brugt dækken til Luca, hun er sjælden en frysepind...

    Men ja, hvis jeres fryser så meget, så kunne det måske godt være en idé...

    Det kunne jo også bare være, at den stadig er lidt utryg udenfor. At det er derfor den ryster så meget... smiley


  • #5   24. nov 2011 Min er jo også en hvalp, så er selv ude og tisse konstant.

    Vil også sige som Mona, de ryster ofte meget i starten pga. nervøsitet og også intensitet fordi der er så mange nye oplevelser og indtryk.

    Min hvalp rystede også i starten når vi var ude, selvom det var "varmt" i oktober måned og nu hvor hun er faldet til, gør hun det ikke mere, medmindre vi er ude og opleve noget heeeelt nyt og spændende. smiley


  • #6   24. nov 2011 Vores krutugle er ikke bange for noget, det er simpelthen sååå koldt for den... Den bliver også iskold.... smiley vi går på første tur kl. 530 og den sidste her kl. 2330. smiley


Kommentér på:
Lidt hjælp søges.....

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce