{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
880 visninger | Oprettet:

Er jeg hysterisk???? {{forumTopicSubject}}

To af mine 3 børn kan ikke tåle kat. Vi har efter samråd med allergi-læger hunde. Dog på den betingelse at vi gør alt hvad der står i vores magt for at holde hud og pels 100 % i orden.

Jg har så valgt at fodre udenlukkende med tørfoder samt at godbidder og gnavben bliver købt i dyreforretninger hvor det er lavet specielt til hunde. Har dog planer om at prøve selv at lave godbidder, men hvor opskriften stadig er specielt til hunde.

Min mand og famillie er dog af den mening at jeg er lidt hysterisk når hunden ikke må få et ben fra f.eks. en oksesteg. Eller f.eks. en dåse tun. Jeg ville hellere give lidt fiske eller lakse olie som jeg har hørt om herinde.

Er det forkert af mig, er jeg for hysterisk????? Vil bare ikke risikere at mine hunde får dårlig pels eller hud!!


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hækhlipning 1.300 kr.
  • Vask/tøaskime stoppet til. Pumpe virker måske ikke- slangen tilstoppet 1.000 kr.
  • Elektriker 1.500 kr.
  • Havearbejde 2.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Er jeg hysterisk????
Kommentér på:
Er jeg hysterisk????

Annonce