{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.046 visninger | Oprettet:

Gode foder råd søges... {{forumTopicSubject}}

I forbindelse med vores forestående åbning af en gårdbutik, som bl.a. skal forhandle hundefoder, søger vi lidt input til hvilke foder prudukter vi skal forhandle.

Vi skal selvfølgelig forhandle de 3-4 største og mest solgte foder mærker, f.eks. Royal Canin, Hills og Eukanuba. Men ud over dette kunne vi godt tænke os at tage 3-4 mindre mærker ind i sortimentet, f.eks. et godt allergivenligt mærke.

Det vil være en stor hjælp hvis rigtigt mange vil bruge 2 minutter på at give deres input, så vores beslutning kan blive baseret på det bedte og mest saglige grundlag.

Det kan endda være at vi bliver opmærksomme på rigtig gode foder mærker og producenter, som vi ikke kender i forvejen.

Du kan hjælpe os ved at udfylde formularen på denne adresse: http://fs19.formsite.com/mypets/form418655724/index.html







Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af Philips Hue Simirue panel på soveværelse (lampe) 590 kr.
  • Nedrivning 1.000 kr.
  • rengøring 100m2 900 kr.
  • Min ene stikkontakt virker ikke 600 kr.
  • Elektriker 1.200 kr.
  • Tilslutning af opvaskemaskine 510 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Gode foder råd søges...
Kommentér på:
Gode foder råd søges...

Annonce