1.020 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 17 Svar

Bøn til negative Bøn til negative

Jeg synes mange herinde er frygteligt negative.
Synes det er pisse ærgeligt, når folk prøver, at oprette et seriøst emne, at der så er nogle mavesure mennesker derude, der skal læsse deres negativitet ud på andre.
Det fint man giver sin mening, også selv om den er dårlig/ negativ, med om de aktuelle ting og debatter. Men der er bare nogle der konstant er negative og skal læsse alt det ud herinde! Men hvis man nu "hader" amstaff (f.eks) og der bliver oprettet et positivt emne herunder, så lad dog vær med, at kommenterer emnet, hvis du bare ville fortælle om, alt det du mener er dårligt ved racen. Opret dog selv en tråd, hvor dem der har lyst kan snakke grimt om tingene.
Ved ikke om det bare er mig, der har den opfattelse. ??Synes bare det er udnådvendigt i mange tilfælde, at komme med alt den dårlige feedback, på et ellers positiv emne.


Play video
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Inspicering af opgave 205 kr.
  • Udskiftning af stik til “grisetryne” 230V ifm fjernvarmeinstallation. Haster! Vi skal have etableret et 230V el-udtag med jord inden fjernvarme installationen indendørs kan etableres på mandag. Skal udføres autoriseret. Vi har ikke selv materialerne. 1.500 kr.
  • Afbryde gulv varme i el tavle 1.000 kr.
  • Afmontering af defekt opvaskemaskine og montering af ny brugt 1.000 kr.
  • Rengøring af tomt hus 1.700 kr.
  • Lapning af dæk 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Bøn til negative
Kommentér på:
Bøn til negative

Annonce