{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
818 visninger | Oprettet:

I tilfælde af forstoppelse {{forumTopicSubject}}

Min lille hvalp har ikke lavet bummelum siden morgenmaden klokken syv i morges.. og som den hysteriske hundemor jeg er, er jeg ved at være lidt bekymret.. lillemanden har fået eftermiddagsmad ved en tre tiden og der er stadig ingen pøller.. er det bedst at vente med aftensmaden, hvis han stadig ikke har lavet bummelum?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Ekstra fase/gruppe med jord Aut. elektriker 1.700 kr.
  • Reparation af opvaskemaskine 800 kr.
  • Udskiftning af en enkelt møbel fjerde 500 kr.
  • Skifte brusesæt og toiletsæde 1.200 kr.
  • Skal ha hængt 9 ting op 1.000 kr.
  • Fixe skydedør på IKEA-skab 700 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  I tilfælde af forstoppelse
  • #1   5. nov 2011 Hvis ellers hvalpen er livlig og glad, er der ikke noget at være bekymret for. Det er ikke altid at man kan forvente at de laver bummelum "på klokkeslet".


  • #2   5. nov 2011 Okay smiley Han er i øjeblikket også på skånekost.. ved ikke om det har nogen betydning?

  • #3   5. nov 2011 Jeg har oplevet det samme ved dårlig mave og skånekost. jeeg forestiller mig en blanding af, at systemet har været godt tømt pga den dårlige mave og, at skånekosten måske tager lidt længere tid at transportere igennem samt mevt. også har en lidt stoppende effekt.

    Jeg ville ikke være bekymret så længe, den ellers virker ok


Kommentér på:
I tilfælde af forstoppelse

Annonce