{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
980 visninger | Oprettet:

Er kommet i tvivl.. {{forumTopicSubject}}

Lige siden mit Konica Minolta D5 gik i stykker har jeg virkelig lidt under ikke at have et kamera. Har godt nok en mobil, der kan tage helt fantastiske billeder, meen det er jo ikke helt det samme.

Sagen er den, at jeg er ved at spare en mindre formue op til mit drømmekamera Canon eos 50D, men jeg er blevet i tvivl om, om det nu også er det rigtige valg for mig. Det er jo utrolig mange penge for et kamera.. Og har jeg nok erfaring til at få noget som helst ud af dette kamera?

Har fotograferet lige siden jeg fik mit første spejlrefleks til min konfirmation - nu er jeg 17. Så lidt efaring har jeg..

Men hvis kameraet lige knap skal være i den prisklasse, hvad ville så være et godt alternativ?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rengøring af 187 kvm hus 1.300 kr.
  • VVS nu og her opgave 2.000 kr.
  • Græsslåning 250 kr.
  • ukrudt i forbed, små brosten op, fiberdug på linien af brosten og nedlægning af sten igen 1.170 kr.
  • hækklipning 205 kr.
  • Opgravning og bortkørsel af buskbom og laurbærbuske i bed i forhave. 10.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Er kommet i tvivl..
Kommentér på:
Er kommet i tvivl..

Annonce