{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
682 visninger | Oprettet:

aaaargggghhh! {{forumTopicSubject}}

Jeg bliver snart sindssyg!! HVORFOR kan jeg ikke lige vinde et par millioner så jeg kan flytte i et hus langt væk fra det her lorte kollegie.
Jeg er simpelthen ved at få nok at alt det larm. Min naboopgang holdte fest ovenpå igår, og så kan man ikke sove, for den store bas bliver sat på. Jeg var så heldig at kunne låne en venindes lejlighed at sove i. Så kl. halv syv imorges står der to møgtøser ude foran og råber og skriger fordi de har glemt deres nøgle. . . og de skulle forestille at være voksne mennesker.

Her idag har jeg hørt på musik fra oven ligesiden kl. 10 imorges . . . og jeg er ved at gå ud af mit gode skind. Jeg gider det simpelthen ikke mere nu. Nu har jeg været tålmodig i de to år der har boet øst europæere ovenover mig, og det bliver bare ikke bedre!

Er der nogen der kender nogle gode og rolige steder i århus, som ikke er dyre at bo i, og hvor hund er tilladt??


Sorry, men skulle ud med noget galde!!!!


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rengøring af 187 kvm hus 1.300 kr.
  • VVS nu og her opgave 2.000 kr.
  • Græsslåning 250 kr.
  • ukrudt i forbed, små brosten op, fiberdug på linien af brosten og nedlægning af sten igen 1.170 kr.
  • hækklipning 205 kr.
  • Opgravning og bortkørsel af buskbom og laurbærbuske i bed i forhave. 10.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  aaaargggghhh!
Kommentér på:
aaaargggghhh!

Annonce