{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.118 visninger | Oprettet:

Kæreste der har skiftet køn. {{forumTopicSubject}}

Idag fortalte min kæreste mig, at han som 25 årig blev kønsopereret i Thailand. Han mener nu, at det er på tide at jeg får det hele at vide. Jeg har af og til syns, at han har virket lidt pjattet og tøset, og nu har jeg så en forklaring. Jeg bad ham om at gå, og vil ikke vide af ham mere. Har jeg valgt den rette beslutning, eller har jeg dummet mig, og bør give ham en chance til.?? Vi skal være sammen i morgen i anden anledning, så jeg skal tale md ham under alle omstændigheder der. Vi har kendt hinanden i 2½ år.
Han er adopteret som spæd, og har en temmelig stor opsparing fra sine adoptiv forældre, og jeg kunne godt bruge lidt til forbedringer på huset, så måske jeg skal vente med at kassere ham??
Hvad ville I gøre??


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Tilslutning af lampe 500 kr.
  • Montering IKEA kommode 400 kr.
  • En badeværelsesdør der skal være 1-2 cm kortere 1.350 kr.
  • Elektriker: Lægning og tilslutning af ca. 5-6 m2 elvarmemåtte. 2.200 kr.
  • Klipning af hæk 2.000 kr.
  • Trække strøm til vaske- og opvaskemaskine. Ledninger skal ikke fræses ind men kan gemmes bag elkabler. Herudover tilslutning af komfur jf. stik. 4.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Kæreste der har skiftet køn.
Kommentér på:
Kæreste der har skiftet køn.

Annonce