{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
979 visninger | Oprettet:

Kiropraktor - nogen der kender? {{forumTopicSubject}}

Ja, nu er det så min tur til at spørge til en kiropraktor til hund. Det er Clinton det drejer sig om. Han er blevet noget 'vrangvillig' i venstrevendinger til rally og han virker noget stiv i venstre side. Så tænker at jeg da nok hellere må få tjekket den lille fyr og fikset det hvis det er noget der sidder fast (hvilket jo noook ikke er helt utænkeligt med tanke på den måde Penny leger med ham på smiley ).
Der er flyttet en dyrlæge/kiropraktor ind i mit meget nære nærområde, som jeg lidt overvejer at prøve: : www.ullavet.dk. Er der evt nogen der kender hende?
Jeg tror ikke der er noget meget alvorligt galt med Clinten og han lader jo normalvis til at være gjort af uforgængeligt materiale så jeg tror ikke jeg er ude i at skulle have fat i en eller anden vildt dygtigt specialist smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hænge radiator op, som er faldet ned 1.500 kr.
  • Montering af lamper 500 kr.
  • Hyrdeledet 23 8400 Ebeltoft 450 kr.
  • Male køkken og badeværelse og rengøring 7.600 kr.
  • Udskiftning af ruko lås 1.000 kr.
  • Skal have hjælp til at samle et sofabord Skal have hjælp til at samle et sofabord 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Kiropraktor - nogen der kender?
Kommentér på:
Kiropraktor - nogen der kender?

Annonce