{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
510 visninger | Oprettet:

uheld om natten {{forumTopicSubject}}

hejsa alle

jeg har jo lig fået 2nye piger hjem i familien, den ene har desværre et lille behov mellem 3-4om natten hun har behov for at "skide" på gulvet, samme sted hver gang.

fik dem søndag og det startede tirsdag, første gang tænkte jeg når lille pus hun var nok van til en senere aften tur end hva jeg gjorde, næste nat igen tænkte jeg hmm måske hun bar havde ondt i maven men "pølserne" er fine og afføringen er fast og fin farvet smiley

de andre aftner er de alle blevet luftet ca en time efter aftensmad og så igen omkring kl 23 inden vi går i seng, men stadig skal hun op og pølse samme sted om natten

hva tror i det er, jeg har ikke skældt hende ud over det for hun er stadig ny i familien og hun trives godt med de andre 2hunde, hun er glad og leger og putter sig ind til mig så det ikke fordi hun er nervøs.

har desperat brug for lidt hjælp for det er lidt træls at vågne op til sys jeg smiley

hilsen stefanie


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vi mangler og sætte lys i huset 700 kr.
  • Hjælp til ophængning af 5-7 billeder 500 kr.
  • Opvaskemaskine fejl 900 kr.
  • Boret huller i køkkenlåge og isat hængsler 1.250 kr.
  • Dissemble and assemble cage 525 kr.
  • problem med vandtilførsel til opvaskemaskine 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  uheld om natten
Kommentér på:
uheld om natten

Annonce