588 visninger
|
Oprettet:
FølgFølg ikke
3 Svar
foder foder
hej..
faldt lige over denne side..
nu kan man købe uniq privat + deres olier.
er der nogen der har kendskab til dette produkt..???
http://duvil.dk/
0 synes godt om
jul 2009
Følger: 8 Følgere: 7 Hunde: 2 Emner: 37 Svar: 357
Så du har vel selv erfaring med det? Eller har jeg misforstået noget?
sep 2008
Følger: 12 Følgere: 9 Hunde: 2 Emner: 309 Svar: 1.764
Om det er godt eller skidt, indholdsmessigt, kan der være delte meninger om, men så længe at min hund har det rigtig rigtig godt på det, ser jeg ingen grund til at skifte. Jeg har ellers prøvet lidt forskelligt til hende.
Acana kløede hun sig sindssygt af, Eukanuba gav hende diarré og opkast, Olivers fik hende til at fælde konstant...
Førhen har jeg selv været "fodertosset", men nu er jeg af den overbevisning at så længe hunden fungerer, har blank pels, blanke øjne og kun fælder i fælde-perioderne, så er det ligegyldigt hvilket mærke der står på sækken.
sep 2008
Følger: 12 Følgere: 9 Hunde: 2 Emner: 309 Svar: 1.764
Og det ville ikke hjælpe at sætte foderrationen op på et af de fancy mærker, for Bella er også ret småtspisende.
De første år af Bellas liv fik hun Arion, hvilket fungerede fint, men igen havde hun svært ved at holde vægten, da først hun kom ud af "teenageårene".
foder