{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Shelf units need fixing to wall 650 kr.
  • Varme i radiator - stiften virker ikke 800 kr.
  • IKEA PAX garderobeskab 2.500 kr.
  • Samle to pax skabe uden låger 650 kr.
  • Hjælp af fagmand til tilslutning af nyt komfur (rette kabel haves) 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hundeforsikring
  • #1   4. nov 2013 Øhh desværre er det med hundeforsikring en svær sag, men har du prøvet at se på almenlig brand ?
    Agria Skal du passe på med, de har forskellige ting som står med mikro småt, så man ikke få dækket sin skade


  • #2   4. nov 2013 Uden at vide det med sikkerhed så mener jeg ikke der er ret mange selskaber der dækker racerelaterede sygdomme. Hvis de gør så er det nok kun i et begrænset omfang.

  • #3   4. nov 2013 Jeg har dyrekassen.dk. Umiddelbart var den bedste jeg kunne finde efter masser af timer med sammenligninger af forsikringsselskaber.



  • #5   4. nov 2013 Jeg tror ikke du finder selskaber som ikke tager forbehold for racerelaterede skavanker ved de racer der døjer meget med specifikke ting. Jeg har alm. Brand til begge mine og er godt tilfreds. Men er ret sikker på, at de også har raceforbehold

Kommentér på:
Hundeforsikring

Annonce