754 visninger
|
Oprettet:
første nytårs aften {{forumTopicSubject}}
er virkelig stolt af min lille hund, hans første nytårs aften er overstået og han tog det i stiv pote.
jeg skulle til kbh så mine forældre tog ham med op i campingvognen, så det ikke blev for vildt.
selv om han var sammen med min søsters hund der ikke kan lide brag og lys, lod han sig ikke påvirke af noget.
er super stolt og ville lige dele det med jer, håber alle kom godt ind i det nye år
maj 2006
Følger: 105 Følgere: 99 Hunde: 6 Emner: 704 Svar: 8.206
Vi overvejer at prøve at holde nytår på en campingplads til næste år. Min Bianca bliver vred på al den larm, så hun gør af det. De andre er heldigvis ligeglade.
mar 2007
Følger: 9 Følgere: 8 Hunde: 2 Emner: 44 Svar: 238
nov 2009
Følger: 11 Følgere: 10 Hunde: 2 Emner: 3 Svar: 9
Sådan kan man ihvertifald ikke sige om min lady, det var også hendes første nytårsaften. Hun hoppede op i mit skød og sad helt op af mig. !
Men det er da dejligt med din hund.
mar 2008
Følger: 5 Følgere: 4 Hunde: 1 Emner: 4 Svar: 143
Jeg startede tideligt om aften med at lave et mega langt spor ude i haven. Det tog ham en halv time. Så fik han en aktiveringsbold og derefter et tyggeben. Da klokken blev 24, lå han udmattet og sov fra det hele
mar 2007
Følger: 9 Følgere: 8 Hunde: 2 Emner: 44 Svar: 238
første nytårs aften
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside